PŘÍSTROJE

HYDRODERMABRAZE
A Q U A P E E L I N G

Jedná se o ošetření pro  hloubkové čištění pleti, peeling a intenzivní hydrataci, což má za následek redukci vrásek, vypnutí povislé a ochablé pleti a léčbu akné.

Toto ošetření rozpouští a vysává nečistoty, odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté. Pleť se tak stává jemnou a hydratovanou.

DERMACOMPLETE PROFESIONÁLNÍ 

M U L T I F U N K Č N Í   V Ě Ž

Přístroj Dermacomplete s profesionálními funkcemi pro zvýšení efektů standartní péče byl vyhlášen přístrojem roku 2021 a získal ocenění AESTHETIC TOP 2021

 
 Jedná se o neinvazivní bezbolestnou metodu, která je bez modřin či jiných nežádoucích efektů a nijak neomezí Vaší běžnou denní činnost.

Výhodou této metody je okamžitý efekt ihned po zákroku.

PROFESIONÁLNÍ ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE

DERMASCRUBBER

Ultrazvuková špachtle efektivně připraví pleť pro následné kosmetické ošetření. Intenzivně zprůchodní póry, otevře ucpané mazové žlázy, odstraní nadbytečný kožní maz, výrazně urychlí hojení akné a zánětů.

Ultrazvuková špachtle dokonale vyčistí pleť bez zarudnutí a poškození pleti. Vhodná i pro velmi citlivou pleť a pleť s kuperozou.

KYSLÍKOVÁ INFUZE

DERMASCRUBBER

Kyslíková infuze okysličuje a distribuuje aktivní látku do hlubších vrstev pleti.

Dle použité aktivní látky lze dosáhnout mnoha efektů od hloubkové hydratace po tonizaci.

VYSOKÁ FREKVENCE

DERMAHIGH

Přístroj je kombinací ozonizéru, plazmy a elektroporace. Díky této unikátní kombinaci několika technologií a působení argonu a neonu má výrazné efekty na pleti, zejména pro desinfekci pleti, penetraci aktivních látek a lifing. Zajišťuje stabilizaci, zklidnění a posílení pleti.